Hakkımızda

Tanıtım Medya
Tanıtım Medya

Tanıtım Medya Grubu olarak bizler, firmanızı daha bilinir hale getirerek, insanların bilinç altına yerleşmenizi sağlayarak kalıcı bir etki bırakmak olacaktır.

Firmanızın 360 derece Kurumsal Kimlik, Creative, Sosyal Medya Danışmanlığı, Indoor – Outdoor, Medya Satınalma vb. ajans faaliyetlerini üstlenerek, sizlere en iyi çözümler ile hizmet etmekten, değişen ve gelişen dünya dinamiklerinin ve sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda yenilenerek, en iyiye götürmeyi hedeflemekteyiz.

Neden Biz?

2007 yılından itibaren reklam tanıtım alanında öncülük yapmış olan Tanıtım Medya, 2013 yılında alt marka olmaktan çıkarak uzman kadrosu ve çözüm odaklı çalışmalarıyla, yerli ve yabancı birçok firmanın yurt içi ve yurt dışında reklam tanıtımlarını yapmış ve firmaların direk hedef kitlelerine ulaşmayı başarmıştır.

Her reklam, markanın kimliğine yapılan uzun vadeli bir yatırımdır.

Yaratıcı

Herkesin gördüğünü görüp, ancak daha önce hiç kimsenin düşünmediğini düşünerek yeni ve sıra dışı çözümler üretiyoruz.

 

Yaratıcı Fikirler

Hizmet Anlayışımız

İşe başlamadan önce firmanızın veya ürününüzün içini dışını öğrenir, bu bilgiyi de en uygun materyaller ile tüketicinin ihtiyaçları ile ilişkilendiriyoruz.

 

Tasarım ve Üretim

Strateji

Hedefinize ulaşmanız için hızlı, özgün, yaratıcı çözümler üreterek sürdürülebilir ve çalışan pazarlama stratejileri üretiyoruz.

 

Stratejik Planlama